Centrala basenowa HIdROS serii UTH / UTHZ

Wysokowydajne centrale basenowe z odzyskiem energii

 

Centrale serii UTH są urządzeniami specjalnie zaprojektowanymi do całkowitej kontroli temperatury, wilgotności, odzysku energii oraz przygotowania świeżego powietrza w krytych basenach pływackich, lub do innych zastosowań z bardzo dużymi wewnętrznymi zyskami ciepłą i wilgoci.

Urządzenia UTH mogą działać w temperaturze pomieszczenia 36 stopni Celcjusza i są w stanie obrobić do 30% świeżego powietrza.

Seria składa się z 7 modeli, które obejmują swym zakresem wydajność powietrza od 1 500 do 6000 m3/h.

Zastosowanie odzysku energii o podwójnym obiegu i krzyżowym przepływie powietrza umożliwia zwiększenie wydajność osuszania do 20% w porównaniu ze standardowymi osuszaczami. Zastosowanie podwójnego obiegu w systemie odzysku energii, w rzeczywistości, umożliwia chłodzenie wstępne powietrza w pobliżu punktu nasycenia, dając tym samym możliwość odzysku ciepła utajonego.

Inne wersje:
Wersja ze sterowaniem temperaturą UTHZ: Wersje te są zaopatrzone w zdalny skraplacz i mają zastosowanie tam gdzie konieczne jest jednoczesne kontrolowanie temperatury i wilgotności: Tryb osuszania: skraplacz wewnętrzny zostaje załączony: urządzenie osusza i podnosi temperaturę w pomieszczeniu. Tryb chłodzenia: zdalny skraplacz zostaje załączony; urządzenie osusza i obniża temperaturę w pomieszczeniu.

Wyposażenie:
– Częściowy odzysk ciepła
– Zestaw do pracy w niskich temperaturach otoczenia.

Karta katalogowa

Pobierz teraz

Skontaktuj się z nami

Comments are closed.