Nowoczesne osuszacze adsorpcyjne Dehutech

Zapewniamy własciwy klimat hal produkcyjnych i magazynowych

Jedną z metod skutecznego pozbywania się wilgoci z powietrza jest użycie profesjonalnych urządzeń, jakimi są osuszacze adsorpcyjne. Proces wykorzystywany w tego rodzaju maszynach odpowiedzialny jest za pozbycie się wilgoci z powietrza atmosferycznego lub sprzężonego za pomocą wchłaniania jej przez różnego rodzaju środki (mogą być to: tlenek glinu, chlorek litu i inne). W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne urządzenia szwedzkiego producenta DehuTech, które umożliwią szybkie i skuteczne wchłanianie wilgoci z powietrza w dowolnej przestrzeni: produkcyjnej lub magazynowej, dzięki czemu podniesiona zostanie nie tylko jakość produkcji, ale także komfort pracy.

Adsorpcyjny osuszacz powietrza DehuTech

Produkty szwedzkiej marki, która swoje doświadczenie z produkcją profesjonalnych urządzeń rozwija już od ponad 40 lat, zapewnią najwyższą jakość proponowanych systemów. Ze względu na wymagany niski poziom wilgotności, maszyny te sprawdzą się w branży: farmaceutycznej, spożywczej czy energetyce. Niezależnie od rodzaju przestrzeni, którą Państwo obsługują, w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenie, które spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Wszystko dzięki innowacyjnemu systemowi, w który wyposażono proponowane w naszym asortymencie osuszacze adsorpcyjne. Urządzenie skonstruowane jest z dwóch rotrów, które odpowiedzialne są za przepływ powietrza podwójnym strumieniem. Pierwszy z nich, nazywany strumieniem procesowym, odpowiedzialny jest za osuszenie adsorpcyjne powietrza. Drugi, nazywany regeneracyjnym, odpowiada za podgrzanie samego rotora tak, by ten mógł skutecznie obniżać poziom wilgotności w danej przestrzeni.

Tak skonstruowany osuszacz adsorpcyjny zapewnia, przede wszystkim, zgodny z wymaganiami poziom wilgotności. Dzięki niemu Państwa przedsiębiorstwo może cieszyć się stałą i wysoką jakością produkcji, wyższym komfortem pracy, a także brakiem skroplin lub szronu. Do dodatkowych zalet, które w szczególności docenią Państwa pracownicy, należy także skuteczna ochrona dobrego samopoczucia oraz zdrowia. Wysoki poziom wilgoci sprzyja bowiem powstawaniu szkodliwych dla człowieka mikroorganizmów i drobnoustrojów. Obniżenie go przyczyni się także do ogólnej dłuższej i lepszej żywotności Państwa obiektu, dlatego nie warto czekać! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą osuszaczy adsorpcyjnych DehuTech, które pomogą zadbać nie tylko o jakość produkcji, ale także zdrowie pracowników oraz przestrzeń, w której realizują Państwo swoje cele zawodowe.

DehuTech to szwedzka firma zajmująca się już ponad 40 lat produkcje osuszaczy. Od kilkunastu lat produkuje również systerny klimatyzacji bez freonovvej typu Desiccant Evaporative Cni ing.

Zalety stosowania osuszaczy DehuTechi


- wysoka i stała jakość produkcji
- skuteczna kontrola wilgotności w niskich temperaturach
- brak skroplin lub szronu
- niskie koszty magazynowania obniżenie zużycia urzadzeń chłodniczych
- skrócony czas przestoju
- większa produkcja
- większy komfort pracy w niskich temperaturach

Zasada działania osuszacza

Rotor sorpcyjny posiada małe kanaliki o bardzo dużej powierzchni stykowej jest on pokryty materiałem higroskopijnym o swej zdolności pochłaniania wilgoci np. chlorek atu. żel krzemionkowy, Powietrze przepływa podwójnym strumieniem przez dwa sektory rotora, Jeden jest strumieniem procesowym (suszącym), drugi (regeneracyjny) jest podgrzewany ma za zadanie osuszyt rotor tak aby mógł optymalnie pochłaniać wilgoć, która jest odprowadzana w postaci wilgotnego powietrza.

Zalety klimatyzacji desiccant Cooling:

- wykorzystanie ciepła odpadowego, lub letniej nadwyżki z elektrociepłowni lub energii słonecznej
- klimatyzacja ekologiczna, bez ciśnieniowych urzqdzeń chłodniczch,
- bez zewnetrznych skraplaczy
- niskie zużycie energii
- obniżenie zużycia energii
- niskie zapotrzebowanie na wydajnoge nawilżenia w zimie, dzieńki odzysku wilgoci.
Do pobrania:
Zadzwoń