Pompy ciepła HIdROS

Zasadniczym powodem, dla którego decydujemy się na zamontowaniem pompy ciepła w swoich domach, jest fakt, iż pozwala ona na znaczne oszczędności w zakresie ogrzewania domu.

Pompa ciepła jest urządzeniem, które przepompowuje ciepło z obszaru o niskich temperaturach do domowej instalacji grzewczej, w której temperatura jest wyższa. Pompa ciepła jest najtańszym elektrycznym sposobem na ogrzanie domu, a jej żywotność może przekraczać nawet 20 lat. Jest to także jedna z najbardziej ekologicznych metod ogrzewania domu. Użytkownicy pomp ciepła starają się użytkować je jak najbardziej ekonomicznie. Często w nocy, kiedy taryfa za pobierany prąd jest niższa, pompa ciepła działa na pełnej mocy, a w dzień jedynie dogrzewa pomieszczenia. Dzięki temu również można zwiększyć oszczędności.

Profesjonalne produkty Hidros do kontroli temperatury i wilgotności

Dla całorocznej klimatyzacji obiektów handlowych, hal widowiskowo sportowych, lotnisk czy banków, przeznaczone są specjalne centrale z pompą ciepła. Stanowią one gotowy do pracy system, który jest w stanie zapewniać odpowiednią temperaturę na bardzo dużych powierzchniach przez cały rok. Centrale z pompą ciepła posiadają zabudowaną automatykę wraz z oprogramowaniem, dzięki czemu sterowanie jest o wiele wygodniejsze, łatwiej też uniknąć awarii.

Basenowe pompy ciepła

Chcemy ogrzewać nie tylko nasze domy, ale coraz częściej także baseny. Woda w basenie z uwagi na klimat w Polsce musi być podgrzewana, ponieważ w przeciwnym wypadku korzystanie z niego byłoby możliwe jedynie przez kilka tygodni w roku. W odpowiedzi na tę potrzebę powstały specjalne, basenowe pompy ciepła, które pozwalają na ekonomiczne podgrzanie wody już po pierwszym razie. Cena basenowych pomp ciepła uzależniona jest od wielkości basenu.

Zadzwoń