Pompy ciepła typu solanka-woda i woda-woda

Profesjonalne produkty Hidros do kontroli temperatury i wilgotności

Agregaty wodne WSA/HP zostały zaprojektowane do małych i średnich zastosowań w mieszkalnictwie oraz komercyjnych. Są zaprojektowane do pracy z temperaturą wody na wylocie wynoszącą 7°C, powszechnie używaną w połączeniu z wentylatorami i/lub centralami wentylacyjnymi.
Do pobrania:
Pompy ciepła WZA są szczególnie odpowiednie do zastosowań, w których wykorzystuje się wodę studzienną lub sondy gruntowe. Urządzenia te zostały zaprojektowane do użytku z promiennikami podłogowymi lub do zastosowań, w których konieczne jest uzyskanie maksymalnej wydajności podczas ogrzewania.
Do pobrania:
Pompy ciepła WHA są dostępne w kilku wersjach. Najprostsza jest jednostka 2-rurowa, która może zapewnić tylko ogrzewanie. Po zamontowaniu zewnętrznego zaworu 3-drogowego urządzenie może zapewnić ogrzewanie lub ciepłą wodę użytkową.
Do pobrania:
Pompy ciepła WHK nadają się szczególnie do zastosowań, w których wykorzystuje się energię źródła w średnich lub wysokich temperaturach. Urządzenia te zostały zaprojektowane do wytwarzania wody o wysokiej lub bardzo wysokiej temperaturze do zastosowań.
Do pobrania:
Zadzwoń