Centrale wentylacyjne MEKAR

Firma MEKAR działa od 1970 roku i specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji urządzeń i systemów klimatyzacyjno – wentylacyjnych przeznaczonych do wszelkiego rodzaju zastosowań.


MEKAR SERIA 05 MK

MEKAR SERIA 05 MK

Firma Mekar jest producentem szerokiej gamy osiowych i odśrodkowych wież chłodniczych do komercyjnych i przemysłowych zastosowań. Wieże chłodnicze 05MK dostępne są w 26 wielkościach, które obejmują zakres mocy od 22 do 1750 kW. Jakość serii 05MK potwierdzona certyfikatem EUROVENT

Zobacz więcej ›
MEKAR SERIA 07 MK

MEKAR SERIA 07 MK

Klimakonwektory MEKAR serii 07MK to urządzenia przeznaczone do obróbki i rozprowadzania powietrza przy pomocy instalacji wentylacyjnej. Jednostki tego typu są powszechnie stosowane w biurach, apartamentach oraz małych i dużych sklepach.

Zobacz więcej ›

MEKAR SERIA 10 MK

MEKAR SERIA 10 MK

Jednostki odzysku ciepła MEKAR serii 10MK zostały zaprojektowane w celu ograniczenia zużycia energii. Powietrze odzyskane z pomieszczeń wewnętrznych, podgrzewa powietrze świeże i zewnętrze pozwalając na znaczne oszczędności energii.

Zobacz więcej ›
MEKAR SERIA 23 MK

MEKAR SERIA 23 MK

Centrale nawiewno-wywiewne MEKAR serii 23MK gwarantują najlepszą jakość filtrowanego powietrza, oraz doskonałe warunki temperaturowe i wilgotnościowe, niezbędne w procesach przemysłowych.

Zobacz więcej ›