Firma MEKAR działa od 1970 roku i specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji urządzeń i systemów klimatyzacyjno – wentylacyjnych przeznaczonych do wszelkiego rodzaju zastosowań.

Firma Mekar jest producentem szerokiej gamy osiowych i odśrodkowych wież chłodniczych do komercyjnych i przemysłowych zastosowań. Wieże chłodnicze 05MK dostępne są w 26 wielkościach, które obejmują zakres mocy od 22 do 1750 kW. Jakość serii 05MK potwierdzona certyfikatem EUROVENT
Do pobrania:
Klimakonwektory MEKAR serii 07MK to urządzenia przeznaczone do obróbki i rozprowadzania powietrza przy pomocy instalacji wentylacyjnej. Jednostki tego typu są powszechnie stosowane w biurach, apartamentach oraz małych i dużych sklepach.
Do pobrania:
Jednostki odzysku ciepła MEKAR serii 10MK zostały zaprojektowane w celu ograniczenia zużycia energii. Powietrze odzyskane z pomieszczeń wewnętrznych, podgrzewa powietrze świeże i zewnętrze pozwalając na znaczne oszczędności energii.
Do pobrania:
Centrale nawiewno-wywiewne MEKAR serii 23MK gwarantują najlepszą jakość filtrowanego powietrza, oraz doskonałe warunki temperaturowe i wilgotnościowe, niezbędne w procesach przemysłowych.
Do pobrania:
Zadzwoń